نتایج جستجو برای عبارت :

این کلیپو ببینید نظرتونو بگید

این متن شامل درگیری های ذهنی یک نوجوون احساساتی هست و لطفا اگه موقع خوندن متن حس کردین که خیلی دارم چرت و پرت میگم از صفحه بیاین بیرون‌ که وقتتون طلف نشه. در غیر این صورت خوشحال میشم شما هم نظرتونو باهام به اشتراک بزارین
ادامه مطلب
میخوام برای یادگیری بهتر پایان هر پروژه ای که کار میکنیم یک تمرینی هم درنظر داشته باشم.لطفا کمک کنین و در قسمت نظرات همین پست بهم بگین که بعد از اینکه تمرین رو بهتون گفتم چطوری تمرینا رو ازتون تحویل بگیرم تا نقاط ضعف و قوتتون رو بهتون بگم؟!
لطفا نظراتتون رو بهم بگین.خیلی ممنون.
تصور کنید رفتید تو بانک هنگام نشستن شلوارتون پاره بشه :دی
تو دانشگاه باشی یه قدم بلند برداری شلوارت پاره بشه :دی
تصور کن تو دانشگاه رفتی پشت تابلو یهو ماژیک یا خودکارت بیفته خم بشی برداری شلورات پاره بشه :دی
تصور کن وسط خیابون خم بشی چیزی برداری شلوارت پاره بشه :دی
نخند فاجعست خو پای آبرو وحیثت وسطه .
راستی توی اینجور موقعیتا چیکار میشه کرد؟ چطور باس جمع و جورش کرد؟ اصلا میشه ؟ چطور باس راه بریم :دی
خخخخ نظرتونو بگید :دی

خعبببب ^-^
پست جدید از دید شما
این سریال گوگولی به شخصه برای من جذاب ترین 2019 بود و مشتاقانه دنبالش میکردم :)
داستان سریال، بازی گیرای بازیگرا، غیر منتظره بودن اتفاقات و ... از دلایل جذابیت سریال بود 
دوست دارم نظرتونو درباره این سریال باهام به اشتراک بذارید

ادامه مطلب
سلام و درود به شما بازدیدکنندگان عزیز . به اولین چالش وبلاگ ایران پروداکت خوش اومدید 
ممنون میشم که در چالش شرکت کنید و نظرتونو درباره ادامه چالش ها بهم بگید !
سوال چالش : به شما مسئولیت طراحی یک بنر با موضوع حمایت از کالای ملی داده شده است. اگر این بنر تنها حاوی یک جمله و پس زمینه ای ساده باشد ، شما چه جلمه ای برای درج روی بنر انتخاب میکنید ؟
ی پویش راه انداختم توی اون یکی وبلاگم که حکایت آخر شب و حرف قبل خواب میدم هرکی
 دوست داشت ویس بگیره و ویسشو بذارم وبم اگر دوس داشت بااسم و آدرس وبلاگش
و اگرم ن اسم مستعار یا بدون ادرس:))
برید سر بزنید ویسارو گوش کنید نظرتونو بگید
اگرم دوس داشتید شرکت کنید توی این پویش اعلام کنید تا باهاتون هماهنگ کنم:))
آدرس اون یکی وبم: http://memories-station.blogfa.com
۱. چند روز بود این قضیه فکرمو مشغول کرده بود که شاید برند چوبکی زیادی کلمه طولانی‌ایه... مخصوصا که به خاطر وجود صفحه‌های مشابه مجبور شدم حتی املاشو طولانی‌تر کنم و یه c قبل از k اضافه کنم. که خیلی طولانی‌ترش کرد (choobacki) امروز نشستم چندتا اسم دیگه رو سرچ کردم و دیدم همه‌شون قبلا ثبت شدن!!! حتی chubu و chooboo و chubs و حتی چرت و پرتای دیگه!!! :/ دیگه خیالم راحت شد!!
۲. گفته بودم یخچالمون با کمد فرقی نداره... چند روز پیش کلا داغون شد و ما چند روز یخچال نداشتیم و
نظر یادتون نره.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دانلود آهنگ مجتبی ترکاشوند به نام کر لک (♛)
Download Music Mojtaba Torkashvand – Kor Lak (♛) With Text And Direct Links In kordseda
دانلود آهنگ جدید کر لک (♛) با صدای مجتبی ترکاشوند با لینک مستقیم و رایگان از سایت کرد صدا
دانلود آهنگ کردی جدید با قشنگترین صدای جهان مجتبی ترکاشوند کر لک همراه متن برای شما دوستاران آهنگ کردی آماده دانلود می باشد که با کلیک بر روی ادامه مطلب آهنگ کردی کر لک از مجتبی ترکاشوند را دانلود و گوش کنید و نظرتونو بگین لطفا .!♛ هم چنین متن آهنگ کردی کر لک بر
دانلود آهنگ مجتبی ترکاشوند به نام ئه‌مرم (♛)
Download Music Mojtaba Torkashvand – Amrem (♛) With Text And Direct Links In kordseda
دانلود آهنگ جدید ئه‌مرم (♛) با صدای مجتبی ترکاشوند با لینک مستقیم و رایگان از سایت کرد صدا
دانلود آهنگ کردی جدید با قشنگترین صدای جهان مجتبی ترکاشوند ئه‌مرم همراه متن برای شما دوستاران آهنگ کردی آماده دانلود می باشد که با کلیک بر روی ادامه مطلب آهنگ کردی ئه‌مرم از مجتبی ترکاشوند را دانلود و گوش کنید و نظرتونو بگین لطفا .!♛ هم چنین متن آهنگ کردی
اگه دیدین نظرتونو کامنت بذارین☺
──── ♡ ────
نظرم: خیلی خوب بود. دلم نمیخواست تموم بشه... تو قسمت اول فکر کردم تان از این پسر مغرورهای بی اعصابه که تو رمان های زرد خودمون درموردشون می خونیم و بعد با خودم گفتم نهههه خواهش میکنم انقدر کلیشه ای نباش...>_< بعد که چند قسمتو دیدم فهمیدم بر خلاف تصورم خیلی هم شیطون و بامزه ست وای یونگ دو هم خیلی بامزه بود مخصوصا اون ابراز علاقه های ناشیانه و مدل حرف زدنش ایون سانگ بیچاره بعضی موقعا دلم خیلی براش
دانلود سری Alex Stern جدید ترین سری Leigh Bardugo که اگه اشتباه نکنم همین این ماه در اومده.
خلاصه
الکس استرن، یکی از عجیب ترین دانشجوی دانشگاه Yale است. در لوس انجلس به کمک یک مادر هیپی بزرگ شده، از دبیرستان اخراج شده و وارد دنیایی از مواد و شغل های بی فایده و .. شده. 
حتی تا 20 سالگیش او تنها فردی است که از قتل زنجیره ای که هنوز کامل مشخص نشده، توانسته زنده بماند. بعضی می توانند بگویند که او زندگی اش را دور انداخته ولی در تخت بیمارستان، الکس یک پیشنهادی دریاف
هلو گاااااااااااااااااااااااااااااااااااایز!
خوفید؟
چخبرا؟
با کرونا چه میکنید؟
کلاس های عایلاندو دوس دارین؟
قرنطینه خوش میگذره؟
همرو جواب میدیدا /:
قالبو عوض کردم *-*
قشنگه؟
دوسش دارین؟
پیلیز نظرتونو راجبش بگید موخوام بودونم
نظر واقعیتونو بگیدا -_-
زشت بید یا زیبا بید؟

دانلود آهنگ مجتبی ترکاشوند به نام دیوار (♛)
Download Music Mojtaba Torkashvand – Divar (♛) With Text And Direct Links In kordseda
دانلود آهنگ جدید دیوار (♛) با صدای مجتبی ترکاشوند با لینک مستقیم و رایگان از سایت کرد صدا
دانلود آهنگ کردی جدید با قشنگترین صدای جهان مجتبی ترکاشوند دیوار همراه متن برای شما دوستاران آهنگ کردی آماده دانلود می باشد که با کلیک بر روی ادامه مطلب آهنگ کردی دیوار از مجتبی ترکاشوند را دانلود و گوش کنید و نظرتونو بگین لطفا .!♛ هم چنین متن آهنگ کردی دیوار
دانلود آهنگ مجتبی ترکاشوند به نام سارا (♛)
Download Music Mojtaba Torkashvand – Sara (♛) With Text And Direct Links In kordseda
دانلود آهنگ جدید سارا (♛) با صدای مجتبی ترکاشوند با لینک مستقیم و رایگان از سایت کرد صدا
دانلود آهنگ کردی جدید با قشنگترین صدای جهان مجتبی ترکاشوند سارا همراه متن برای شما دوستاران آهنگ کردی آماده دانلود می باشد که با کلیک بر روی ادامه مطلب آهنگ کردی سارا از مجتبی ترکاشوند را دانلود و گوش کنید و نظرتونو بگین لطفا .!♛ هم چنین متن آهنگ کردی سارا برای ش
دانلود آهنگ مجتبی ترکاشوند به نام شکتم (♛)
Download Music Mojtaba Torkashvand – Shakatem (♛) With Text And Direct Links In kordseda
دانلود آهنگ جدید شکتم (♛) با صدای مجتبی ترکاشوند با لینک مستقیم و رایگان از سایت کرد صدا
دانلود آهنگ کردی جدید با قشنگترین صدای جهان مجتبی ترکاشوند شکتم همراه متن برای شما دوستاران آهنگ کردی آماده دانلود می باشد که با کلیک بر روی ادامه مطلب آهنگ کردی شکتم از مجتبی ترکاشوند را دانلود و گوش کنید و نظرتونو بگین لطفا .!♛ هم چنین متن آهنگ کردی شکتم برای
دانلود آهنگ مجتبی ترکاشوند به نام رفیق (♛)
Download Music Mojtaba Torkashvand – Rafigh (♛) With Text And Direct Links In kordseda
دانلود آهنگ جدید رفیق (♛) با صدای مجتبی ترکاشوند با لینک مستقیم و رایگان از سایت کرد صدا
دانلود آهنگ کردی جدید با قشنگترین صدای جهان مجتبی ترکاشوند رفیق همراه متن برای شما دوستاران آهنگ کردی آماده دانلود می باشد که با کلیک بر روی ادامه مطلب آهنگ کردی رفیق از مجتبی ترکاشوند را دانلود و گوش کنید و نظرتونو بگین لطفا .!♛ هم چنین متن آهنگ کردی رفیق برای
دانلود آهنگ مجتبی ترکاشوند به نام لاله (♛)
Download Music Mojtaba Torkashvand – Laleh (♛) With Text And Direct Links In kordseda
دانلود آهنگ جدید لاله (♛) با صدای مجتبی ترکاشوند با لینک مستقیم و رایگان از سایت کرد صدا
دانلود آهنگ کردی جدید با قشنگترین صدای جهان مجتبی ترکاشوند لاله همراه متن برای شما دوستاران آهنگ کردی آماده دانلود می باشد که با کلیک بر روی ادامه مطلب آهنگ کردی لاله از مجتبی ترکاشوند را دانلود و گوش کنید و نظرتونو بگین لطفا .!♛ هم چنین متن آهنگ کردی لاله برای ش
دانلود آهنگ مجتبی ترکاشوند به نام رفاقت (♛)
Download Music Mojtaba Torkashvand – Refaghat  With Text And Direct Links In kordseda
دانلود آهنگ جدید رفاقت (♛) با صدای مجتبی ترکاشوند با لینک مستقیم و رایگان از سایت کرد صدا
دانلود آهنگ کردی جدید با قشنگترین صدای جهان مجتبی ترکاشوند رفاقت همراه متن برای شما دوستاران آهنگ کردی آماده دانلود می باشد که با کلیک بر روی ادامه مطلب آهنگ کردی رفاقت از مجتبی ترکاشوند را دانلود و گوش کنید و نظرتونو بگین لطفا .!♛ هم چنین متن آهنگ کردی رفاقت ب
حیف بود نذارمش اینجا خیلی آهنگ قشنگیه  کاور این آهنگم خیلی ابتکارانس کلا کارای دیوار رکوردز خیلی خلاقانس رپ کامل فارسی که میگن این آهنگ نه این رپرای تجاری دلار باز پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید و نظرتونو کامنت کنید
 این صدای دیواره 
سلام  دوستان این اهنگ جدید سینا پارسیان هستش کهبه نظرم عالی میخونه
ممنون میشم نظرتونو رو در مورد این اهنگ اعلام کنید
باید نجات پیدا کنی از من باید بری دنبال آزادی
اما به من ای کاش مسیر دریارو نشون نمیدادی
گرفتی رد ماهو تا ساحل من موندم و دریای بی ماهی
دیروز پیدات شد امشب گمت کردم چه عشق کوتاهی ...
طوفان شد و رفتی ترسیدی از مردن موجا منو سمت ساحل نیاوردن
طوفان شد و دیدم غیبت زد و رفتی خشکم زد و موندم سیل اومد و رفتی ...
دانلود آهنگ جدید سینا پارسی
یو یو*-*
چندی از دوستان فرمودن واسه داستان یه بیوگرافی باید بزارم که بتونین تصورشون کنین. منم چهار شخصیتی که توی پارت اول بودن رو آماده کردم تا ببینیدشون(´•ω<`)♥
یکی از دیگری جذاب تر ماشاالله بزنم به تخته(T▽T)

ایشون فردی بسیار جذاب هستن. بعدنای داستان که خدای جذابیت میشه لعنتی {خودم مینویسم خودمم کیف میکنم =))) }
راوی داستانه فعلا که
ساچی چان هم خواهر کوچیکه کنجیروعه. بسیار لجبازه ولی اینکه شخصیت قوی ای داره خیلی خاصش میکنه بنظرم. 
خواهر کوچ
سلام
دیروز یکی از فالورهای اینستام چند تا استوری گذاشته بود از بولت ژورنالی که درست کرده. (من فعلا تو تیر بیخیالش شدم.) از صفحه‌ی جدول دنبال کردن عادت‌هاش هم عکس گرفته بود و یکی از مواردش «سعه‌ی صدر» بود. رفتم باهاش صحبت کردم که خود من مثلا کتاب و زبان خوندن رو مثل شما داشتم چون می‌شد یه معیار دقیق گذاشت برای انجام شدنش. ولی شما یه همچین عادت رفتاری رو چطور می‌خوای بگی توی یه روز انجام دادی که علامتش بزنی؟ [اینو چی میگی؟ :دی]
جوابی که بهم داد
ینییییییی یه مشت احمق دورم جمع شدن
ما غلط غلوطای جزوهاشونو میخونیم هیچی نیست اون وقت سر یه چیز مسخره بحث راه میندازن
تو بحث رادیو گرافی اینجوریه که اگه جسمی که ازش عکس میگیریم دانستیه بالایی داشته باشه اشعه توسطش جذب میشه و به فیلم نمیرسه و اون منطقه روی عکس سفید دیده میشه(حالا کم میرسه یا نمیرسه)(نمونش یه دندون ترمیمی با ماده فلزی[امالگام]رو درنظربگیرید اصلا پاشید برید یه رادیوگرافی از دندوناتون پیدا کنید نگاه کنید)برعکس جایی از فیلم که ا
به نام پرودگار
همراهان سلام 
امروز میخواستم اقای ارش لباف معروف به ارش رو به شما معرفی کنم
اقای لباف یکی از خوانندگان هیپ هاپ ایرانیه و امروز میخوام یکی از اهنگ هاشو براتون بزارم به نام زندگی باحاله

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم
نظرتونو راجب ماکان بند بدون «جبهه گیری» بگید لطفا

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

نمایش مشخصات و دریافت آهنگ
تصویر کپی می باشد.
تا چهارم دی ماه دو سال از شروع نگارش این پیج میگذره. با تموم پستی و بلندیهاش. در حالی که میدونم مطالب احساسات برانگیز و هیجانی بشدت مخاطب جذب می کنند، ولی مبنای این پیج رو بر پایه مباحث خشک و منطقی و علمی گذاشتم. می دونم کمتر کسی حوصله این بحثها رو داره. ولی چیزی که امروزه برای بهتر شدن اوضاعمون بهش نیاز داریم این نیست که از چه شرایطی بدمون میاد. بلکه اینه که به چه شرایطی می خوایم و باید برسیم و برای جواب به این سوال مجبوریم خش
1- لینکای روزانه برای من خیلی مهمن. من وبلاگ خوندن رو قدِ وبلاگ نویسی جدی میگیرم و رسالت خودم میدونم اگه چیز خوبی خوندم بازنشر بدم. 
وقتی لینکای روزانه رو بعد از مدت های مدید خاک خوردگی به روز می کنم، به فاصله یک روز کلی کلیک می خوره. یعنی یه عده تون هستین که مرتب لینکای روزانه م رو چک می کنین و متوجه تغییرشون میشین. و این بسیور ارزشمنده.
2- وقتی کامنتای پستی بسته ست، تو کامنتدونی پستای دیگه کامنتی براش نمیگیرم. وقتی کسی کامنت ناجوری میذاره یه عا

سایت تایمروان
اولین ، بزرگترین ، بهترین و قدرتمندترین سایت حراجی در ایران دارای نماد دوستاره اعتماد میباشد که به شما این امکان را میدهد کلیه محصولات موجود در سایت را با حداقل نصف قیمت خریداری کنید.
کلیه محصولاتی که روی سایت قرار میگیرن اصلی ، اورجینال ، نو و دارای گارانتی معتبر میباشد.
شما میتونید با مراجعه به سایت تایمروان از این امکان ایجاد شده استفاده کنید و محصول دلخواهتان را با نصف قیمت خرید کنید.
محصولات شامل انواع گوشیهای موبایل
دانلود سری A court of thorns and roses

بین هزاران سری که خوندم متن این یکی بین ده تای اولم میره. کاساندرا کلر هم کتاباش بین ده تای اول میره ولی اینم خیلییی خوبه
خلاصه
وقتی فیرا شکارچی 19 ساله در جنگل گرگی را می کشد، موجودی هیولا وار به خانه انها می رود تا او را مجازات کند. او به ناچار به سرزمین جادویی می رود که ان را فقط در داستان ها شنیده و می فهمد که کسی که او را زندانی کرده یک هیولا نیست- بلکه تاملین، یکی از موجودات نامیرایی است که روزی بر جهان سلطه می کر

من هیچوقت فکر نمیکردم cdrama بتونه روی دست kdrama بزنه! فقط بگم انققققدر ازش خوشم اومد که بعد دیدنش هر چی سریال k و c دیدمو بی خیال شدم! خیلییییی خوبه...اگه دیدین نظرتونو کامنت بذارین☺──── ♡ ──── نظرم: من این f4 ای که تو این سریال بود از همه ی f4ها دوست داشتنی تر بود حالا بگین چرا؟ چون تو این سریال شخصیت های اف چهار خیلی قویتر شخصیت پردازی شده بودن، یه جوری که حتی استایل لباس پوشیدنشون هم با شخصیت هاشون هماهنگ شده بود و از اون گذشته بازیگرای این و
دوستان نظرتونو بگید. دوست دارید از این به بعد پستای اینطوری در مورد کاسپلرها بزارم؟
نام هنری: Hakken
نام واقعی: Hakken Ryou  
ملیت: مالزی
پیج اینستاگرام: برای مشاهده بقیه کارهای این کاسپلیر پیچ اینستاشو ببینید
https://www.instagram.com/_hakkencoser_/

ادامه مطلب
دقیقا دیروز که نت وصل شد من نتونستم بیام ،چون بعد از ظهر عمه طی یک‌ حرکت غافلگیرانه اومد دنبالم‌ بریم بگردیم ، شاید سالی یه بار مثلا از این حرکتای جذاب بزنه، ولی اینبار از همه جذابتر بود،خییییلی جذاب چون رفتیم سر قرار با...بله ،جناب دکتر  ناشناسِ ملاقات کننده ؛)
وقتی داشت معرفیش میکرد گفتم: بله آشنا شدیم قبلاً.اون روز‌ تو زحمت افتادید...
آدم خوب و باحالی به نظر میاد.تنها ایرادش اینه که دکتره، که خب این ایرادو عمه ام داره.از این لحاظ به هم میان

سلاااام و صدسلام من اینبار اومدم با شیرینیه محبوووب و دوسنداشتنی ک بعید میدونم کسی دوست نداشته باشه یا تابحال امتحان نکرده باشه طعمشو.... اون قدیم الایام دوران جوانی کجایی ک یادش بخیر میرفتیم خونه مامان بزرگمون ب عشق مامان بزرگمون بابابزرگمون اصن مدیونین فک کنین بخاطر این دلبرکا میرفتیم اصن ما ک الحمدالله شکمو نیستیم والااااا بوخودا علی الخصوص مننننننن حالا شماهارو نمیدونمواقعااااااا عطر و طعمش معرکههههه س نگم براتون.... حالا ی مدل ق
هر ساله با شروع سال تحصیلی
جدید شاهدیم که تبلیغات گسترده ای در رسانه ملی از طرف بعضی موسسات خاص (کنکور آسان است، حرف آخر، استاد احمدی، استاد منتظری، شاهین حسینی، امیر مسعودی و ..... )برای
انتشار مجموعه های آموزشی با قیمت های نجومی شروع و آن ها تضمین قبولی در کنکور را
خرید مجموعه های خود می دانند. من خودم در مورد روش مطالعه دروس و ماهیت این افراد
زیاد توضیح دادم و باز هم توصیه می کنم دوستانی که قصد دارند وقت و پول و انرژی
خود را به مدت یک سال به مع
هر ساله با شروع سال تحصیلی
جدید شاهدیم که تبلیغات گسترده ای در رسانه ملی از طرف بعضی موسسات خاص (کنکور آسان است، حرف آخر، استاد احمدی، استاد منتظری، شاهین حسینی، امیر مسعودی و ..... )برای
انتشار مجموعه های آموزشی با قیمت های نجومی شروع و آن ها تضمین قبولی در کنکور را
خرید مجموعه های خود می دانند. من خودم در مورد روش مطالعه دروس و ماهیت این افراد
زیاد توضیح دادم و باز هم توصیه می کنم دوستانی که قصد دارند وقت و پول و انرژی
خود را به مدت یک سال به مع
سلام سلام امروز میخوام یه موضوع مهمی رو بهتون بگم در مورد یکی از مشکلاتی که تو حوزه ی کاریمونه.. این متنو بخونین :

اصولا قبل از سفارش و خرید کابینت ام دی اف بدنبال یه طراح کابینت میگردن تا بدونن که چه طرحی رو بزنن. اما بعضی ها سراغ کابینت سازها میرن یا تو اینترنت سرچ میکنن تا طرحی که دوست دارن رو پیدا کنن و به کابینت ساز بگن که مثل اونو براشون بزنه. حالا این طرحی که پیدا میکنن کلی با آشپزخونشون فرق داره! مثلا جای سینک، ماشین ها، یخچال و یا حت
یه مهمون جدید به نام Boxer
کلاسی جدید توی آیتک به نام BOXER

والا یعنی همون بوکسور خودمون ولی حقیقتا این معنی هیچ ربطی به قضیه نداره، خب راستش اسمش از BOX و ER تشکیل شده؛ باز هم یه اسم بی معنای من‌درآوردی، ولی باحاله، هم خودش هم اسمش، انگیزم هم از ایجادش یه پستی از چرتک بلاگ بود که واقعا ممنونم ازش و تشکر از اصلاحاتش!
BOXER یه کلاسه برای قراردادن یه متن تو یه جعبه ی خاص!
بنده دو نمونشو با دو رنگ مختلف آماده کردم تا شما عزیزان مشاهده کنید و همونطور که می
یه مهمون جدید به نام Boxer
کلاسی جدید توی آیتک به نام BOXER

والا یعنی همون بوکسور خودمون ولی حقیقتا این معنی هیچ ربطی به قضیه نداره، خب راستش اسمش از BOX و ER تشکیل شده؛ باز هم یه اسم بی معنای من‌درآوردی، ولی باحاله، هم خودش هم اسمش، انگیزم هم از ایجادش یه پستی از چرتک بلاگ بود که واقعا ممنونم ازش و تشکر از اصلاحاتش!
BOXER یه کلاسه برای قراردادن یه متن تو یه جعبه ی خاص!
بنده دو نمونشو با دو رنگ مختلف آماده کردن تا شما عزیزان مشاهده کنید و همونطور که می
اگه شما هم مثل من باشین، خیلی وقتا دچار این علائم میشین.
مثلا، تو اتاق انتظار مطب دکتر نشستین، یا منتظر کسی هستین.
و خیلی زود شروع میشه…
پاهاتون شروع میکنن به بازی کردن. دستاتون عرق میکنن. و لب و دهنتون کمی خشک میشه.
افکارتون بهم میریزن. تمرکز کردن سخت میشه و نمیتونین اونطوری که همیشه فکر میکردین فکر کنین.
شاید یه امتحان مهم تو مدرسه یا دانشگاه داشته باشین. یا یه مصاحبه شغلی. یا ویزیت دکتر یا دندانپزشک.
یا یه قرار ملاقاتی که منتظرش بودین اما حا
View this post on Instagram

داوران پیج بهش رای بدید نظرتونو بگید؟؟ . . . #استعداد #استعدادیاب #استعدادیابی #سایمون #استعدادیابی۲۰۱۹ #برنامه_استعدادیاب #عصر_جدید #فینال_استعدادیابی #برنامه_سایمون #استعدادیاب_خارجی #module #the_talent_talent A post shared by گهواره (@gahvarehh) on Apr 11, 2019 at 12:42pm PDT
سلام
فصل شش کتاب خودت باش دختر، با عنوان «دروغ: “نه” جواب نهایی است»، راجع به این حرف می‌زنه که چرا ما از رویاهامون دست می‌کشیم. میگه یه علت ممکنه این باشه که اطرافیان یا متخصصای اون کار یا حتی خودمون بگیم که این کار نشدنیه، حتی با دلایل موجه. میگه اینجور مواقع بعد از این “نه” شنیدن‌ها نباید متوقف بشیم، بلکه باید اینطور تعبیر کنیم که شاید از این مسیر نشه انجامش داد و باید یه راه دیگه براش پیدا کنیم (یاد یه جمله افتادم که میگه: If the plan doesn’t wo
سلام
فصل شش کتاب خودت باش دختر، با عنوان «دروغ: “نه” جواب نهایی است»، راجع به این حرف می‌زنه که چرا ما از رویاهامون دست می‌کشیم. میگه یه علت ممکنه این باشه که اطرافیان یا متخصصای اون کار یا حتی خودمون بگیم که این کار نشدنیه، حتی با دلایل موجه. میگه اینجور مواقع بعد از این “نه” شنیدن‌ها نباید متوقف بشیم، بلکه باید اینطور تعبیر کنیم که شاید از این مسیر نشه انجامش داد و باید یه راه دیگه براش پیدا کنیم (یاد یه جمله افتادم که میگه: If the plan doesn’t wo
تقریبا همه میدونیم که شروع کردن یک روز تاثیر خیلی مهمی تو شکل گرفتن همون روز داره!
اما خب بعضی روزا به هر دلیلی آدم حالش خوب نیست. ممکنه خواب خوبی نداشته باشیم، یا قطعی اینترنت و گرونی بنزین حالمونو اساسی گرفته باشه، یا هوای دلگیر پاییز افسردمون کرده باشه و ...
اینجور وقتا چاره چیه؟
آیا باید قید روزمون رو بزنیم و به فردا امیدوار باشیم؟!
خب، نه همیشه! در واقع یه سری کارها هستن که با انجام دادنشون میتونیم خیلی سریع حال و روزمون رو عوض کنیم!
برای م

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
سلام :)
عیدتون مبارک❤ + روز پدر + روز جهانی زن :دی
اونایی که تعطیلین، چه می‌کنید با تعطیلیا؟ امیدوارم شماها دیگه شمال نرفته باشید -ــ-
من وقتی یکی دو روز تعطیل می‌شه گاهی اینقدر می‌خوابم که از خودم بدم میاد! الان که دیگه هیچی :)) یاد اون روزهای نه چندان دور (شب‌ها در واقع!) بخیر که هفت و نیم هشت می‌رسیدم خونه و ده نشده می‌خوابیدم از شدت خستگی، و صبح قبل از زنگ ساعت بیدار می‌شدم.
چند روز پیش دیدم من که آخرش درست حسابی نمی‌شینم پای کارای اصلیم. پ
کوله پشتی مردانه و پسرانه
کوله پشتی مردانه امروزه یکی از ملزومات مهم آقایان در رفت و آمد‌های روزانه است. با وجود همراه بودن وسایل ریز و درشت زیادی که هر روزه با خود حمل می‌کنیم بهتره از یک کوله پشتی پسرانه‌ای استفاده کنیم که استاندارد باشه و در طول دراز مدت آسیبی به بدن ما وارد نکنه و همچنین بتونیم از کیفیت مناسب اون هم مطمئن بشیم.
در گذشته استفاده از کوله پشتی‌ها کمتر بود اما کم‌کم با پررنگ‌تر شدن نقش وسایل الکترونیکی و شارژرها و دیگر م
اصول مستندسازی (بخش دوم)

تصویربرداری از ماشینهای آتشنشانی
تصویربرداری از ماشین های آتشنشانی مخصوصا در شب جالب و زیباست . دوربین رو به طرفی که ماشین ها میان متوجه کنید از نور شدید چراغ ماشین ها هم پرهیز کنید . تا اون جایی که ممکنه دوربین روی سه پایه باشد .

تصویربرداری از مناظر طبیعت و دورنماها
یکی از نکات مهم در مورد تصویربرداری از مناظر طبیعی و دورنماها وضع نامساعد فواصل است . تعیین فاصله متناسب برای تصویربرداری از طبیعت و مناظر زیبای آن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها